niedziela, 9 września 2012

Garść wiadomości

BLANCMANGE

Aż chce się zakrzyknąć: WOW! Duet Blancmange, który zawiódł mnie srodze albumem ,,Blanc Burn" (po prostu inaczej sobie wyobrażałem ich powrót na scenę), dał nam do posłuchania swoje nowe nagranie ,,I Want Your Love". Właściwie nie takie nowe, ponieważ jest to jakaś wersja wznowiona na styl Blancmange (?). I to jest właśnie to co lubię najbardziej! Kto wie, czy nie jest to przypadkiem zapowiedż nowej dużej płyty Blancmange, gdyby tylko była w takich klimatach, jak opisywany teraz track - to ja jestem za. Tym razem będę przygotowany na niespodzianki (czyli na elektronikę ,,innego" rodzaju).

Listen: http://snd.sc/Pe0ZIG

SANDRA

Komu spodobał się singel ,,Maybe Tonight" niemieckiej wokalistki Sandry, ten z pewnością będzie wyczekiwał jej dużej płyty zatytułowanej ,,Stay In Touch". Albumu możemy się spodziewać 26 pażdziernika, lecz zanim to nastąpi, Sandra wyda przedtem singla ,,Infinite Kiss" który rzuci więcej światła na całokształt najnowszego albumu. Wszyscy podejrzewają, że będzie to krążek w stylu dyskoteki lat osiemdziesiątych - dla jednych dobrze, dla innych... no cóż :)

CHRIS DE BURGH

Także w pażdzierniku ukaże się album niezmiennego od lat barda muzyki pop - Chrisa de Burgh. Album będzie zatytułowany ,,Home" i będzie zawierał czternaście starych, znanych nagrań w wersjach akustycznych. A więc gitara, fortepian plus głos - typowa propozycja na jesienne wieczory.

Tracklista:

1. Waiting For The Hurricane
2. Tender Hands
3. Fatal Hesitation
4. Love & Time
5. Sailor
6. Living On The Island
7. It’s Such A Long Way Home
8. Where We Will Be Going
9. Forevermore
10. Fire On The Water
11. Suddenly Love
12. I Will
13. I’m Not Scared Anymore
14. Goodnight